Logo Michalski Motors

Czynne pn-pt 09:00-17:00 Sobota 08:00-13:00

SERWIS WIELOMARKOWY

tel. +48 500 065 980

Cofnij
START SERWIS WIELOMARKOWY
Michalski Motors
SERWIS WIELOMARKOWY
SERWIS WIELOMARKOWY

Angażujemy się w zapewnianie najwyższej jakości wszystkich zainstalowanych części warsztatoraz wykonanych usług. Jakość i nasze uwielbienie perfekcji są w centrum naszych działań. Używamy zaawansowanej technologii, a wysokiej jakości produkty, które oferujemy tworzą pozytywne doświadczenie dla kierowcy. Wielu kierowców zaufało  Michalski Motors, ponieważ wiedzą, że zajmiemy się dobrze ich pojazdami.

Nasz zespół doradców samochodowych i techników serwisowych szczycą się zrozumieniem samochodów i ludzi, którzy je prowadzą. Nasze usługi i remonty zabezpieczone są elastyczną gwarancją, która jest dostosowana do potrzeb i oczekiwań klientów.

Staramy się nawiązywać długotrwałe relacje z klientami, aby zapewnić najlepsze usługi dla klienta i najodpowiedniejsze rozwiązania dla twojego samochodu. Dodatkowo, zawsze staramy się odpowiadać na twoje pytania i objaśnić naszą pracę tak, abyś czuł się dobrze na każdym etapie prac.

OFERTA
PROFESJONALNY SERWIS

Aby każda długa podróż i krótka przejażdżka były naprawdę przyjemne i komfortowe, muszą być przede wszystkim bezpieczne. Dlatego oferujemy Ci nasze usługi w serwisie Michalski Motors. Dzięki nim możesz w pełni wykorzystać możliwości swoje

CZYTAJ WIĘCEJ
CZĘŚCI DO SAMOCHODÓW

Tylko tu otrzymasz gwarancję, że użyte przy naprawie części i oleje będą idealnie dopasowane do Twojego auta. To z kolei zapewni Ci maksymalne wykorzystanie możliwości Twojego samochodu i brak nieprzewidzianych kosztów dodatkowych napraw

CZYTAJ WIĘCEJ
DEZYNFEKCJA KLIMATYZACJI

Wiosną i latem alergikom dokuczają liczne alergeny: pyłki leszczyny, brzozy, żyta i piołunu oraz inne groźne zanieczyszczenia, odczuwalne zwłaszcza w mieście. Dlatego już teraz wymień filtr kabinowy w swoim samochodzie i odetchnij pełną piersią.

CZYTAJ WIĘCEJ
OZONOWANIE WNĘTRZA AUTA

Wszyscy wiemy, jak istotne jest teraz przestrzeganie higieny. W trosce o zdrowie Klientów serwisu  proponujemy usługę ozonowania wnętrza auta. Jest to skuteczna metoda na pozbycie się bakterii, grzybów, roztoczy.

CZYTAJ WIĘCEJ
BADANIA TECHNICZNE

Podstawowa Stacja Kontroli Pojazdów z zakresem uprawnień  ABTE, rozszerzonym o badania pojazdów w zakresie  c,d,e,f

SERWIS OPON

Sezonowa wymiana opon, przechowywanie opon, naprawa ogumienia, sprzedaż opon

NAPRAWA SZYB
MONTAŻ i SERWIS INSTALACJI LPG
SERWIS MECHANICZNY
Mapa Dojazdowa Serwis Wielomarkowy

MICHALSKI MOTORS

Płońsk i, ul. Mazowiecka 6a

 

Kontakt telefoniczny

+48 538 56 13 32

 

Kontakt mailowy

serwis@michalskimotors.pl