Logo Michalski Motors

Jesteśmy otwarci : Poniedziałek - Piątek 08:00 - 17:00, Sobota 08-13

O NAS
O NAS
Cofnij
START O NAS

IMG_20210623_102421Firma Michalski Motors prowadzi działalność na polskim rynku motoryzacyjnym od 1992 roku i dzięki temu możemy pochwalić się bogatym doświadczeniem w sprzedaży, serwisie oraz obsłudze klientów. Firma w tym okresie była autoryzowanym przedstawicielem takich marek jak: Nissan, Ford, Tata. W grudniu 2008 roku, po podpisaniu umowy dealerskiej z polskim przedstawicielstwem Mitsubishi Motors, rozpoczęliśmy działalność nowej placówki Mitsubishi Motors w Płońsku. Od tego czasu nasza firma została kilkukrotnie wyróżniona za najlepszą jakość obsługi klienta w całej sieci dealerskiej Mitsubishi. W okresie 2018 - 2020 otrzymaliśmy wyróżnienia od Importera MMC Car Poland Sp. Z o.o.za największy udział sprzedaży samochodów Mitsubishi na rynku lokalnym. Do obsługi klientów dysponujemy nowoczesnym obiektem o powierzchni 1350 m2 dogodnie zlokalizowanym w Płońsku przy ul. Mazowieckiej 6a blisko krajowej drogi nr 10 do Torunia i Bydgoszczy. Znajduje się tam salon samochodowy, serwis mechaniczny, stacja kontroli pojazdów z wielostanowiskowym parkingiem. Serwis mechaniczny dysponuje 6 stanowiskami roboczymi. Serwisujemy wszystkie marki samochodów. W Serwisie Michalski Motors otrzymasz gwarancję, że użyte przy naprawie części i oleje będą idealnie dopasowane do Twojego auta. To z kolei zapewni Ci maksymalne wykorzystanie możliwości Twojego samochodu i brak nieprzewidzianych kosztów dodatkowych napraw. Podczas trwania przeglądu/serwisu samochodu możesz zaczekać komfortowo spędzając czas w poczekalni. W tym czasie do twojej dyspozycji dostępny jest automat z kawą i darmowy dostęp do WIFi. Na miejscu możesz również sprawdzić i wznowić polisę ubezpieczenia swojego samochodu.

Firma Michalski Motors oferuje także usługi blacharsko-lakiernicze w lokalizacji Płońsk ul. Młodzieżowa 50. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że oferujemy usługi na najwyższym poziomie. Współpracujemy z liderem w dziedzinie lakierów samochodowych, firmą Sikkens, która oferuje innowacyjne produkty spełniające najwyższe standardy jakości. Dzięki wysokiemu współczynnikowi pigmentów, produkty marki Sikkens pozwalają zmniejszyć liczbę aplikowanych warstw, co ogranicza zużycie materiałów, skraca czas i obniża koszt naprawy. Dzięki współpracy z Sikkens każda naprawa jest dopracowana, trwała oraz niewidoczna. W rezultacie właściciele pojazdów są bardziej zadowoleni, a lojalność naszych klientów względem wzrasta . Pomagamy likwidować szkody komunikacyjne bezgotówkowo. Dla naszych  klientów mamy przygotowane auta zastępcze na czas naprawy.

W 2020 r firma poszerzyła swoją działalność nawiązując współpracę z UNILINK SA, która jest największą Multiagencją Ubezpieczeniową. Oferujemy najszerszy wybór ubezpieczeń w zakresie ubezpieczeń komunikacyjnych, majątkowe, rolnicze od wszystkich liczących się Ubezpieczycieli. Nasi pracownicy zapewniają dobór najlepszej oferty i indywidualne podejście do klienta.

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem japońskiej marki Mitsubishi Motors i od 2021 roku koreańskiego lidera rynku - marki Ssangyong.. Kompetentni doradcy handlowi udzielają wszelkich informacji związanych z gamą oferowanych pojazdów. Kupując auto, klienci mogą indywidualnie skonfigurować dany pojazd oraz dokonać wyboru formy finansowania (zakup gotówkowy, kredyt, leasing, wynajem długoterminowy) oraz wybrać dogodne warunki ubezpieczenia (pakietowe polisy ubezpieczeniowe OC, AC i dodatkowe ubezpieczenia od straty finansowej GAP).