Logo Michalski Motors

Jesteśmy otwarci : Poniedziałek - Piątek 08:00 - 17:00, Sobota 08-13

PROFESJONALNY SERWIS
Cofnij
START SERWIS WIELOMARKOWY PROFESJONALNY SERWIS

Praca profesjonalistów f-56436-czym-sie-zajmuje-serwis-samochodowy

Korzystając z naszego serwisu możesz mieć pewność, że zostawiasz swój samochód w rękach wykwalifikowanych profesjonalistów. Dbamy o ich szkolenia ponieważ wiemy, że specjalistyczna wiedza mechaników przyspiesza diagnozę problemu i pomaga w szybkiej naprawie Twojego samochodu.

Najlepszy sprzęt

Nowoczesne samochody wymagają użycia najnowszego sprzętu oraz oprogramowania podczas wszelkich przeglądów i napraw. Dlatego w serwisie Michalski Motors korzystamy ze specjalistycznych przyrządów i programów, kompatybilnych z modelem Twojego samochodu.

Dokumentacja Historii

Kazda wizyta w naszym serwisie zostanie odnotowana w książce serwisowej Twojego samochodu. To najbardziej wiarygodne źrudło informacji o samochodzie.  Dzięki niej mozesz znacząco podnieść wartość samochodu kiedy bedziesz go sprzedawał

Uczciwa cena

Kazde działanie przy Twoim samochodzie jest wyceniane z przejrzystym cennikiem. Mozesz mieć pewność że przy Twoim samochodzie bedą pracowali najlepsi specjaliści, którzy urzyją sprawdzonych części. Nie musisz sie także obawiać, że ostateczny rachunek Cię zaskoczy lub że pojawią sie ukryte opłaty. Zawsze pamiętamy też o stałych klientach przygotowując specjalne oferty.

Bezpieczeństwo ponad wszystko

Niezależnie z jakiego powodu przyjedziesz do naszego serwisu możesz liczyć na to że nasi specjaliści sprawdzą Twój samochód pod katem bezpieczeństwa. Mechanicy ocenią stan kluczwych elementów, odpowiedzialnych m.in. za hamowanie, sterowność, czy przyczepność do podłoża. Poinformują Cię o ich stanie i zaproponują naprawę lub wymianę.