Logo Michalski Motors

Jesteśmy otwarci : Poniedziałek - Piątek 08:00 - 17:00, Sobota 08-13

UBEZPUECZENIA KOMUNIKACYJNE CO WARTO WIEDZIEĆ
Cofnij
START AKTUALNOŚCI UBEZPUECZENIA KOMUNIKACYJNE CO WARTO WIEDZIEĆ

Ubezpieczenia komunikacyjne
Obecnie korzystanie z samochodu stanowi standard dla większości osób. Aby jednak codzienna jazda do pracy czy niedzielny wypad za miasto z rodziną obyły się bez przykrych niespodzianek, warto zaopatrzyć się w odpowiednie ubezpieczenie komunikacyjne. Tylko w ten sposób możesz mieć pewność, że w razie nieprzewidzianej sytuacji na drodze nie narażasz siebie ani swoich towarzyszy podróży na niebezpieczeństwo. W ofercie Unilink S.A. znajdziesz zarówno podstawowe polisy ubezpieczeniowe, jak i korzystne ubezpieczenia dodatkowe.

Ubezpieczenia OC – powinność każdego kierowcy
Ubezpieczenie OC jest obowiązkiem w przypadku każdego kierowcy. Jego posiadanie to skuteczna ochrona, która gwarantuje wypłatę odszkodowania w momencie, gdy to Ty będziesz sprawcą szkody wyrządzonej osobom trzecim lub obcemu pojazdowi w zderzeniu drogowym. Pamiętaj, że nawet jeden dzień bez ważnego ubezpieczenia OC to poważne konsekwencje finansowe – polisę OC powinieneś wykupić najpóźniej w dniu rejestracji auta.

Miej na uwadze, że zakres ubezpieczenia OC jest regulowany prawnie, dlatego jego zakres pozostaje taki sam bez względu na towarzystwo ubezpieczeniowe. Wybierając polisę OC, zwróć uwagę na jej cenę oraz pakiety dodatkowe.

Ubezpieczenia dodatkowe – maksimum bezpieczeństwa
Oczywiście nie warto poprzestawać tylko na podstawowej polisie. Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej chroni nas tylko w momencie, gdy to my jesteśmy sprawcami wypadku. Jeśli jednak dojdzie do uszkodzenia naszego samochodu lub, co gorsza, kradzieży, OC nie pokryje naszych strat.

Dlatego tak ważne jest, aby zaopatrzyć się w pakiet ubezpieczeń dodatkowych, dzięki czemu będziemy czuć się bezpiecznie niezależnie od sytuacji:

ubezpieczenie AC – w razie stłuczki, kradzieży, aktów wandalizmu lub uszkodzenia samochodu poprzez siły natury możesz liczyć na odszkodowanie ze strony towarzystwa ubezpieczeniowego. Sprawdź, czy możesz je kupić w korzystnym cenowo pakiecie razem z OC;
ubezpieczenie Assistance – w razie wypadku, awarii lub nieprzewidzianych sytuacji możesz skorzystać z wsparcia informacyjnego oraz szybkiej organizacji pomocy niezależnie od pory dnia czy nocy. W zakres Assistance wchodzi między innymi bezpieczne odholowanie auta, pomoc fachowców przy naprawie lub organizacja auta zastępczego;
ubezpieczenie NNW – jeśli zdarzenie drogowe spowoduje uszczerbek na zdrowiu, Ty lub poszkodowany pasażer może liczyć na otrzymanie odszkodowania. NNW obejmuje m.in. zwrot kosztów leczenia czy rehabilitacji;
ubezpieczenie Auto Szyba – zapewnia dodatkową ochronę w momencie, gdy dojdzie do uszkodzenia szyby – towarzystwo ubezpieczeniowe wymieni ją na produkt bardzo dobrej jakości.