Logo Michalski Motors

Jesteśmy otwarci : Poniedziałek - Piątek 08:00 - 17:00, Sobota 08-13

Zarabiaj na ładowaniu
Cofnij
START Zarabiaj na ładowaniu

Terminal płatniczy Nayax

 


Stacje ładowania EV365 to ładowarki komercyjne, które mogą zostać wyposażone w terminale płatnicze Nayax, które umożliwiają wygodne i szybkie płatności za zrealizowane sesje ładowania. Terminal obsługuje karty największych organizacji płatniczych (Visa, MasterCard), karty zbliżeniowe, karty chipowe oraz karty z paskiem magnetycznym. Terminal obsługuje także inne modele płatności, takie jak PayPass, PayWave, płatności telefonem dokonywane w technologii NFC polegające na zbliżeniu telefonu do czytnika.

W przypadku terminala płatniczego zainstalowanego w stacji ładowania, klient może samodzielnie rozpocząć ładowanie od razu po zaparkowaniu. Jest to wygodne dla posiadacza elektrycznego pojazdu, jak i dla obsługi, która nie jest obciążana kolejnymi kompetencjami, takimi jak wydawanie i przypisywanie kart oraz rozliczanie klienta, itp. Cały proces jest zautomatyzowany i niezwykle prosty.

W odróżnieniu od innych stacji ładowania, na stacjach EV365 klient nie będzie obarczony niekomfortowym procesem pobierania aplikacji na telefon, zakładaniem konta, aktywacji itd. Pozwól klientowi rozliczyć się za ładowanie bezpośrednio kartą płatniczą lub telefonem, bez zakładania oddzielnych kont użytkownika, aby ładowanie było szybkie, łatwe i przyjemne!

Aplikacja mobilna EV365

 


Nie tylko stacje ładowania wyposażone w terminal płatniczy umożliwiają zarabianie na świadczeniu usługi ładowania. Każda stacja EV365 ma taką możliwość! Wszystko dzięki najnowszej aplikacji mobilnej. Za jej pomocą każdy użytkownik może zapłacić za energię pobraną na potrzeby ładowania rejestrując się w aplikacji i podpinając kartę debetową / kredytową do swojego konta. Następnie wystarczy, że użytkownik ustawi odpowiednie parametry ładowania za pomocą aplikacji i gotowe!

Dzięki aplikacji mobilnej EV365 Twoi klienci mogą na bieżąco sprawdzać dostępność Twojej stacji, a także ustalony przez Ciebie cennik. Możesz go kształtować dowolnie, zarówno dla ładowania w modelu abonamentowym RFID, modelu opartego o aplikację EV365, a także osobno dla rozliczeń dokonywanych za pomocą terminala płatniczego. Pobrane środki trafiają bezpośrednio na Twoje konto w renomowanej sieci Stripe, skąd możesz przelać je następnie na swoje własne konto bankowe. Cały proces jest szybki, bezpieczny i prosty w obsłudze!

 

 

Chmura myEV365

 


Najnowszy system do zdalnego zarządzania stacjami ładowania EV365 (z ang. Charging Station Management System - CSMS). Stworzony z myślą o najwyższej funkcjonalności. Intuicyjna i prosta w obsłudze platforma internetowa, za pomocą której każdy może sprawnie opanować i korzystać z dostępu do danych i ustawień stacji ładowania. Dzięki Chmurze myEV365 możesz korzystać z Twojej stacji komercyjne i zarabiać na świadczeniu usług ładowania pojazdów elektrycznych!

Do głównych zalet Chmury myEV365 należy jej wszechstronność. System pozwala bowiem utworzyć swoją własną strategię zarabiania osobno dla każdej stacji ładowania, dzięki czemu możesz określić godziny jej dostępności, wysokość opłat za ładowanie (kWh) oraz wysokość opłat parkingowych i wiele innych. To Ty dowolnie kształtujesz swoją własną strategię i decydujesz ile zarabiasz na każdej pojedynczej sesji ładowania. 

Za pomocą Chmury myEV365 możesz przypinać karty autoryzacji RFID do Twojej stacji i umożliwiać klientom ładowanie w trybie abonamentowym. Dzięki Chmurze myEV365 zyskasz dostęp do statystyk operacyjnych oraz pogląd danych w czasie rzeczywistym, co pozwoli Ci śledzić każdą transakcję i zmaksymalizować zyski.

Chmura myEV365 dostępna jest w języku polskim i angielskim.